• GAYRİMENKUL GELİŞTİRME
  TAAHHÜT PROJELERİ
  PROJE TASARIM VE ŞEHİR PLANLAMA
  İNŞAAT MALZEMELERİ
  ENERJİ VE PETROL
  SANAYİ VE HAM MADDESİ TEDARİĞİ
  MADENCİLİK
  GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK
  TURİZM
  DERİ VE TEKSTİL
  ORMAN ÜRÜNLERİ
  SAĞLIK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ
 • GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK
  Tarım ve gıda sektöründe de müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerinin en üst seviyede tutan İsra Group; helal kazanç, helal lokma ile başlar düşüncesiyle faaliyetlerini ana prensibini belirlemiştir.
  Gıda sektörüne her şeyden önce bakışımız ’’Halkımızın sağlığını gözetecek ürün ve hizmetler üretmek’’ üzerinedir. Sağlıklı nesiller için sağlıklı besinler gerekir, bu yüzden doğal ve kaliteli ürün ticaretinden asla taviz vermiyoruz.
  Sektörde gıda temini hususunda alım ve satımla ilgili her türlü gıda ihalelerine hizmet veriyoruz. Canlı hayvan ticareti, besi, et ve süt hayvancılığında yur tiçi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz büyük projelere ek olarak entegre üretim tesisleriyle de sektörün liderleri arasındayız. Edindiğimiz bütün tecrübeyi paydaşlarımıza da aktararak hayvancılığın daha güçlü bir yapıya kavuşmasına da katkı sağlıyoruz.
  Bizim için yapılacak yatırımın zamanında, eksiksiz ve sorunsuz çözülmesi için organizasyon, yönetim ve planlama çok büyük önem taşır. Bunun içinde uzman kadrolar ve yapılacak olan yatırımın özelliğine bağlı olarak uygulama projelerindeki tecrübe. İsra Group olarak başta hayvancılık ve yapı alanlarındaki tecrübemizi tüm sektörlere taşıyoruz
  Helal lokma , helal kazanç!