• GAYRİMENKUL GELİŞTİRME
  TAAHHÜT PROJELERİ
  PROJE TASARIM VE ŞEHİR PLANLAMA
  İNŞAAT MALZEMELERİ
  ENERJİ VE PETROL
  SANAYİ VE HAM MADDESİ TEDARİĞİ
  MADENCİLİK
  GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK
  TURİZM
  DERİ VE TEKSTİL
  ORMAN ÜRÜNLERİ
  SAĞLIK VE SAĞLIK ÜRÜNLERİ
 • TAAHHÜT PROJELERİ
  Yapı sektöründe dev projelerden alt yapı ve üst yapı çalışmalarına kadar geniş bir alanda müteahhitlik hizmeti veriyoruz. Üstlendiğimiz projeleri taahhüt ettiğimiz zaman aralıklarında tamamlayarak sektördeki en güvenilen firmalar arasında yerimizi aldık.
  Bir binanın ya da bir sokağın kalitesi, dayanıklılığı, güvenilirliği görünen yönleri kadar görünmeyen yönleriyle de ilgilidir. Her türlü alt yapı işlerinde, yol projeleri, atık su, yağmur suyu, içme ve kullanma suyu, YG- AG elektrik, enerji nakil hattı, doğalgaz, haberleşme ve arıtma tesisi projelerine kadar alt yapının bütün unsurlarını çözüm ortaklarımıza sunuyoruz. Türkiye’nin her noktasındaki çözüm ortaklarımızla doğru yatırımı, doğru yere yapmak için çalışıyoruz. Verimlilik ve kalite çerçevesinde fiyat tekliflerinde avantaj oluşturmak için malzeme kalitesinden veya işçilikten hiçbir zaman taviz vermiyoruz. Hedefimiz her işte sıfır hata payıyla yüksek kalitede iş üretmek.
  Isra Group çatısı altındaki tecrübeli ve titiz çalışma arkadaşlarımızla yurt içi ve yurt dışında birçok projeyi hayata geçirip iş hacmimizi sürekli büyüterek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.
  Taahhüt işinde önemli olan söz vermek değil, sözünde durmaktır.